Lieven Hendrickx Horse Supplements

Mobile trucks, fixed locations, shows, events

Icon ruime voorraad

Ruime voorraad

Icon snelle levering

Snelle levering

Icon professioneel materiaal

Professioneel materiaal

Icon beste service

Beste service

Icon productkennis

Productkennis in huis

Over Group LH

Group LH – Lieven Hendrickx Horse Supplements heeft gedurende 15 jaar een reputatie opgebouwd in de paardenmiddens.

Bij ons team van medewerkers kan U terecht voor professioneel advies om uw paard optimaal uit te rusten. Dit dank zij onze uitstekende productkennis en kwaliteitsvolle materialen.

 

Lees meer

Wij zijn op zoek naar jou

Vacature verkoopmedewerk(st)er

Wij zoeken een flexibel inzetbaar verkooptalent met commerciële flair en passie voor de ruitersport. Iemand die onze klanten inspireert, informeert en adviseert bij het aankopen van hun producten. Je bent mee verantwoordelijk voor de presentatie van onze producten en staat mee in voor een perfect stockbeheer.

Shops Group LH

Lille

Office + shop
Enkel open na afspraak

Wechelderzande

Antwerp Horseshop

Azelhof Lier – onze winkel is enkel geopend tijdens events van het Azelhof.

Lier

Mobile trucks

Shops on the road

Mobile trucks

Ook hier kan u ons terugvinden

Bezoek ons op volgende events

aug
19
ma
CSI2* Baltica Summer Tour 2019 @ Ciekocinko, Poland
aug 19 – sep 1 hele dag
aug
21
wo
CSI3* De Kraal International @ Zandhoven, Belgium
aug 21 – aug 25 hele dag
aug
22
do
CSI3* Jumping International de Valence @ Ratières, France
aug 22 – aug 25 hele dag
aug
23
vr
Summer Euro – Regio Azelhof @ Lier, Belgium
aug 23 – aug 25 hele dag
aug
28
wo
CSI5* Stephex Masters @ Brussels, Belgium
aug 28 – sep 1 hele dag
aug
29
do
CSI4* Jumping International de Valence @ Ratières, France
aug 29 – sep 1 hele dag
aug
31
za
Gouden Laars National @ Lier, Belgium
aug 31 – sep 1 hele dag
sep
5
do
CSI3* Azelhof @ Lier, Belgium
sep 5 – sep 8 hele dag

Alles voor paard en ruiter

Blijf op de hoogte

Nieuws

Contacteer ons

Contactgegevens

Logo Group LH

Achterstenhoek 9, 2275 Lille (België)
+ 32 (0)3 293 92 16
info@group-lh.be

Richard

Lieven Hendrickx

Ceo

+ 32 (0)476 57 26 63
lieven@group-lh.be

Richard

Fonne Hendrickx

Ceo

+ 32 (0)3 384 07 86
fonne@group-lh.be

Richard

Johan vanden Bulcke

Logistic & Warehousing

+ 32 (0)474 99 76 50
johan@group-lh.be

Richard

Kirsten Reiners

Office

+ 32 (0)3 293 92 16
kirsten@group-lh.be

Richard

Sanne Melsen

Office

+ 32 (0)3 293 92 16
sanne@group-lh.be

Richard

Lore François

Office

+ 32 (0)3 293 92 16
lore@group-lh.be

Richard

Caroline Carlander

Sales

+ 32 (0)472 93 81 11
caroline@group-lh.be

Richard

Kim Govaers

Sales

+ 32 (0)472 85 18 58
kim@group-lh.be

Richard

Bert Geerinckx

Sales

+ 32 (0)471 04 49 24
bert@group-lh.be

Richard

Sophie Patarin

Sales

+ 33 (0)6 85 80 91 87
sophie@group-lh.be

Richard

Dirk Smits

Sales

+ 32 (0)471 08 03 84
dirk@group-lh.be

Richard

Patricia van Helvoirt

Sales

+ 32 (0)472 88 14 97
patricia@group-lh.be

Richard

Kris Hermans

Warehouse

+ 32 (0)3 293 92 16
kris@group-lh.be