Lieven Hendrickx Horse Supplements

Mobile trucks, fixed locations, shows, events

Icon ruime voorraad

Ruime voorraad

Icon snelle levering

Snelle levering

Icon professioneel materiaal

Professioneel materiaal

Icon beste service

Beste service

Icon productkennis

Productkennis in huis

Over Group LH

Group LH – Lieven Hendrickx Horse Supplements heeft gedurende 15 jaar een reputatie opgebouwd in de paardenmiddens.

Bij ons team van medewerkers kan U terecht voor professioneel advies om uw paard optimaal uit te rusten. Dit dank zij onze uitstekende productkennis en kwaliteitsvolle materialen.

 

Lees meer

Wij zijn op zoek naar jou

Vacature verkoopmedewerk(st)er

Wij zoeken een flexibel inzetbaar verkooptalent met commerciële flair en passie voor de ruitersport. Iemand die onze klanten inspireert, informeert en adviseert bij het aankopen van hun producten. Je bent mee verantwoordelijk voor de presentatie van onze producten en staat mee in voor een perfect stockbeheer.

Shops Group LH

Lille

Office + shop
Enkel open na afspraak

Wechelderzande

Antwerp Horseshop

Azelhof Lier – onze winkel is enkel geopend tijdens events van het Azelhof.

Lier

Mobile trucks

Shops on the road

Mobile trucks

Ook hier kan u ons terugvinden

Bezoek ons op volgende events

sep
18
wo
World Championships Young Horses – Zangersheide @ Lanaken, Belgium
sep 18 – sep 22 hele dag
sep
19
do
Hubside Fall Tour Week I @ St Tropez, France
sep 19 – sep 22 hele dag
sep
20
vr
Silver VOR Azelhof @ Lier, Belgium
sep 20 – sep 22 hele dag
sep
26
do
Hubside Fall Tour Week II @ St Tropez, France
sep 26 – sep 29 hele dag
sep
27
vr
CSI2* Bonheiden @ Bonheiden, Belgium
sep 27 – sep 29 hele dag
okt
1
di
Oliva Autumn MET I @ Oliva Nova, Spain
okt 1 – okt 20 hele dag
okt
10
do
Hubside Fall Tour Week III @ St Tropez, France
okt 10 – okt 13 hele dag
okt
17
do
Hubside Fall Tour Week IV @ St Tropez, France
okt 17 – okt 20 hele dag
okt
29
di
Oliva Autumn MET II @ Oliva Nova, Spain
okt 29 – nov 17 hele dag

Alles voor paard en ruiter

Blijf op de hoogte

Nieuws

Contacteer ons

Contactgegevens

Logo Group LH

Achterstenhoek 9, 2275 Lille (België)
+ 32 (0)3 293 92 16
info@group-lh.be

Richard

Lieven Hendrickx

Ceo

+ 32 (0)476 57 26 63
lieven@group-lh.be

Richard

Fonne Hendrickx

Ceo

+ 32 (0)3 384 07 86
fonne@group-lh.be

Richard

Johan vanden Bulcke

Logistic & Warehousing

+ 32 (0)474 99 76 50
johan@group-lh.be

Richard

Kirsten Reiners

Office

+ 32 (0)3 293 92 16
kirsten@group-lh.be

Richard

Lore François

Office

+ 32 (0)3 293 92 16
lore@group-lh.be

Richard

Caroline Carlander

Sales

+ 32 (0)472 93 81 11
caroline@group-lh.be

Richard

Kim Govaers

Sales

+ 32 (0)472 85 18 58
kim@group-lh.be

Richard

Bert Geerinckx

Sales

+ 32 (0)471 04 49 24
bert@group-lh.be

Richard

Sophie Patarin

Sales

+ 33 (0)6 85 80 91 87
sophie@group-lh.be

Richard

Dirk Smits

Sales

+ 32 (0)471 08 03 84
dirk@group-lh.be

Richard

Patricia van Helvoirt

Sales

+ 32 (0)472 88 14 97
patricia@group-lh.be

Richard

Kris Hermans

Warehouse

+ 32 (0)3 293 92 16
kris@group-lh.be

Richard

Julie Goedgezelschap

Sales

+ 32 (0)3 203 02 16
julie@group-lh.be