Lieven Hendrickx Horse Supplements

Mobile trucks, fixed locations, shows, events

Icon ruime voorraad

Ruime voorraad

Icon snelle levering

Snelle levering

Icon professioneel materiaal

Professioneel materiaal

Icon beste service

Beste service

Icon productkennis

Productkennis in huis

Over Group LH

Group LH – Lieven Hendrickx Horse Supplements heeft gedurende 15 jaar een reputatie opgebouwd in de paardenmiddens.

Bij ons team van 12 medewerkers kan U terecht voor professioneel advies om uw paard optimaal uit te rusten. Dit dank zij onze uitstekende productkennis en kwaliteitsvolle materialen.

 

Lees meer

Wij zijn op zoek naar jou

Vacature verkoopmedewerk(st)er

Wij zoeken een flexibel inzetbaar verkooptalent met commerciële flair en passie voor de ruitersport. Iemand die onze klanten inspireert, informeert en adviseert bij het aankopen van hun producten. Je bent mee verantwoordelijk voor de presentatie van onze producten en staat mee in voor een perfect stockbeheer.

Shops Group LH

Lille

Office + shop

Wechelderzande

Antwerp Horseshop

Azelhof Lier

Lier

Mobile trucks

Shops on the road

Mobile trucks

Kentucky Horseshop

Online shop

Online shop Group LH

Ook hier kan u ons terugvinden

Bezoek ons op volgende events

feb
6
di
M2 Oliva, Valencia (CSI* & CSI**) @ Spanje
feb 6 – feb 25 hele dag
feb
21
wo
Royan (CSI** + Grand national) @ France
feb 21 – mrt 11 hele dag
mrt
12
ma
Arezzo (CSI * +**+ ***) @ Italië
mrt 12 – apr 8 hele dag
mrt
13
di
M3 Oliva, Valencia (CSI* & CSI**) @ Spanje
mrt 13 – apr 1 hele dag
mrt
30
vr
Groentenjumping (VOR) @ België
mrt 30 – apr 2 hele dag
mrt
31
za
Lanaken (CSI*/ **) @ België
mrt 31 – apr 2 hele dag
apr
6
vr
Groentenjumping (VOR) @ België
apr 6 – apr 8 hele dag
apr
10
di
M4 Oliva Valencia (CSI* & CSI**) @ Spanje
apr 10 – apr 22 hele dag
apr
16
ma
Sundbyholn @ Sweden
apr 16 – mei 6 hele dag

Alles voor paard en ruiter

Blijft op de hoogte

Nieuws

Lieven Hendrickx Horse Supplements

Bedrijf voor outdoor- en sportartikelen.
Lieven Hendrickx Horse Supplements
Lieven Hendrickx Horse Supplementswoensdag, januari 24th, 2018 at 3:35am
Vind onze vacature voor verkoopmedewerk(st)er terug via onze website!
--> http://www.group-lh.be
Lieven Hendrickx Horse Supplements
Lieven Hendrickx Horse Supplements voelt zich erkentelijk.dinsdag, januari 23rd, 2018 at 9:11pm
THANK YOU FOR 3000 LIKES!!! <3 <3

-- KEEP ON FOLLOWING US! -- 👊
Lieven Hendrickx Horse Supplements
Lieven Hendrickx Horse Supplements heeft 2 nieuwe foto's toegevoegd.dinsdag, januari 23rd, 2018 at 8:12pm
*News for sweden*

*Gina Tricot Grand Prix 7-11 Februari 2018 Borås*

Lieven Hendrickx Horsesupplement kommer att finnas på plats under hela helgen när Gina Tricot Grand Prix i Borås 7-11 februari 2018 tar plats!

Alla är varmt välkomna in till oss under dessa dagar!

Nick Bollen kommer att vara på plats från oss och tillgänglig på Mob:

+32 472 88 14 97

Med vänliga hälsningar:

Team Lieven Hendrickx Horsesupplement

Contacteer ons

Contactgegevens

Logo Group LH

Achterstenhoek 9, 2275 Lille (België)
+ 32 (0)3 293 92 16
info@group-lh.be

Richard

Lieven Hendrickx

Ceo

+ 32 (0)476 57 26 63
lieven@group-lh.be

Richard

Fonne Hendrickx

Ceo

+ 32 (0)3 384 07 86
fonne@group-lh.be

Richard

Silje Handelsby

General Management

+ 32 (0)471 08 03 84
silje@group-lh.be

Richard

Alexandra Vandergeeten

Commercial Management

+ 32 (0)472 85 18 58
alexandra@group-lh.be

Richard

Johan vanden Bulcke

Logistic & Warehousing

+ 32 (0)474 99 76 50
johan@group-lh.be

Richard

Sanne Melsen

Office

+ 32 (0)3 293 92 16
sanne@group-lh.be

Richard

Kirsten Reiners

Office

+ 32 (0)3 293 92 16
kirsten@group-lh.be

Richard

Caroline Carlander

Sales

+ 32 (0)472 93 81 11
caroline@group-lh.be

Richard

Annelies van Gestel

Sales

+ 32 (0)471 04 49 24
annelies@group-lh.be

Richard

Brent d'Haese

Sales

+ 32 (0)495 57 05 39
brent@group-lh.be

Richard

Lesley Verstrepen

Sales

+ 32 (0)494 48 81 96
lesley@group-lh.be

Richard

Nick Bollen

Sales

+ 32 (0)472 88 14 97
nick@group-lh.be