Lieven Hendrickx Horse Supplements

Mobile truck, fixed locations, shows, events

Icon ruime voorraad

Ruime voorraad

Icon snelle levering

Snelle levering

Icon professioneel materiaal

Professioneel materiaal

Icon beste service

Beste service

Icon productkennis

Productkennis in huis

Over Group LH

Group LH – Lieven Hendrickx Horse Supplements heeft gedurende 15 jaar een reputatie opgebouwd in de paardenmiddens.

Bij ons team van 12 medewerkers kan U terecht voor professioneel advies om uw paard optimaal uit te rusten. Dit dank zij onze uitstekende productkennis en kwaliteitsvolle materialen.

 

Lees meer

Shops Group LH

Lille

Office + shop

Wechelderzande

Antwerp Horseshop

Shop

Lier

Mobile trucks

Shops on the road

Mobile trucks

Kentucky Horseshop

Online shop

Online shop Group LH

Ook hier kan u ons terugvinden

Bezoek ons op volgende events

Alles voor paard en ruiter

Blijft op de hoogte

Nieuws

Lieven Hendrickx Horse Supplements

Bedrijf voor outdoor- en sportartikelen.
Lieven Hendrickx Horse Supplements
Lieven Hendrickx Horse Supplementsdinsdag, december 12th, 2017 at 12:03am
DISCOVER NOW THE LUCKY CHARMS !

Thanks to the 10 different colour combinations you can match this little piece of jewelry with your favourite show outfit !

http://www.kentucky-horseshop.com/nl/new-arrivals-4/lucky-charms-detail
Lieven Hendrickx Horse Supplements
Lieven Hendrickx Horse Supplementszaterdag, december 9th, 2017 at 10:23pm
Nog geen cadeautje onder de kerstboom voor je favoriete viervoeter?! 🐴🐕🎄🎁

Shop online -- www.kentucky-horseshop.com --
Lieven Hendrickx Horse Supplements
Lieven Hendrickx Horse Supplements is met Annelies Van Gestel en 9 anderen.maandag, november 27th, 2017 at 5:05am
VERLENGD -- Wegens groot succes!!

Vrijdag 1 December -- 16 uur tot 22 uur
Place to be Achterstenhoek 9 - 2275 Lille

Contacteer ons

Contactgegevens

Richard

Lieven Hendrickx

Ceo

+ 32 (0)476 57 26 63
lieven@group-lh.be

Richard

Fonne Hendrickx

Ceo

+ 32 (0)3 384 07 86
fonne@group-lh.be

Richard

Silje Handelsby

General Management

+ 32 (0)471 08 03 84
silje@group-lh.be

Richard

Alexandra Vandergeeten

Commercial Management

+ 32 (0)472 85 18 58
alexandra@group-lh.be

Richard

Johan vanden Bulcke

Logistic & Warehousing

+ 32 (0)474 99 76 50
johan@group-lh.be

Richard

Sanne Melsen

Office

+ 32 (0)3 293 92 16
sanne@group-lh.be

Richard

Kirsten Reiners

Office

+ 32 (0)3 293 92 16
kirsten@group-lh.be

Richard

Caroline Carlander

Sales

+ 32 (0)472 93 81 11
caroline@group-lh.be

Richard

Annelies van Gestel

Sales

+ 32 (0)471 04 49 24
annelies@group-lh.be

Richard

Brent d'Haese

Sales

+ 32 (0)495 57 05 39
brent@group-lh.be

Richard

Lesley Verstrepen

Sales

+ 32 (0)494 48 81 96
lesley@group-lh.be

Richard

Nick Bollen

Sales

+ 32 (0)472 88 14 97
nick@group-lh.be

Logo Group LH

Achterstenhoek 9, 2275 Lille (België)
+ 32 (0)3 293 92 16
info@group-lh.be